Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

Joomla Günleri İzmir’in Ardından

Joomla!Günü İzmir etkinliği coşkuyla gerçekleştirildi.

Balçova Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik için sabah 09:00’dan itibaren organizasyon servisi ile önceden belirtilmiş servis noktalarını dolaşarak katılımcıların ulaşımını kolaylaştırmayı amaçladık. Saat 10:00 olduğunda salonun kablosuz internet bağlantısı sorununu gidermek için Balçova Belediyesi Bilgi İşlem masasının çalışmasını beklerken sohbet ediyorduk. Bu esnada katılımcıların birbiri ile daha fazla kaynaşması da sağlanmış oldu.

Salonda yoklama alınarak önkatılım formu dolduranlardan etkinliğe katılanlar tesbit edildi ve kendilerine yaka kartları dağıtıldı.

Etkinlik daha önceki etkinlik günlerinde işlenemeyen bazı başlıklarla zenginleşti. Joomla SEO, Joomla! 1.5 Tema Kodlaması ilk defa bugüne özel kodlanan 1.5 native etiketli Bilgi Edinme Formu Bileşeni kodlanma şekli adım adım işlenerek paketlemesi yapıldı.

Ayrıca yine İzmir Gününe özel hediyeler dağıtıldı. Joomlaholic’ten Seyret Pro lisansları, Joomla uyumlu barındırma ve alan adı tescili hizmetleri ile Türk Hava Yolları’nın döküm maket uçakları sahiplerini çekiliş ile buldu.
Gün boyunca sponsorumuz Balçova Kent Konseyi Gençlik Meclisince ikramlar devam etti. Bu seferki günümüze İzmir, Ankara, İstanbul, Yalova, Bolu, Manisa ve Edirne’den katılım oldu. Toplantı sonunda bazı özel fikirler de gelişti. Bunları inşeallah yakın zamanda paylaşacağız.

Joola!Günü İzmir etkinliğinden kareleri etkinlik galerimizdeki İzmir kategorisinden görebilir, bir dahaki günü katılmak için iple çekebilirsiniz.

Tekrar görüşmek dileğiyle.

Alıntıdır: Joomla Günleri

Advertisements

January 13, 2009 - Posted by | izmir, joomla

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: