Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

İş çözümünü ister satın al, ister kirala!

İş çözümünü ister satın al, ister kirala!

Netsis’in çok küçük ölçekli şirketler ve esnafların günlük iş süreçlerine uygun olarak tasarladığı kullanımı pratik, kurulumu kolay iş yazılımı Netlite@6,

Bimeks tekno marketlerde ve internet üzerinde kullanıma sunuldu. Ek bir eğitim ve alışma süreci gerektirmeyen Netlite@6, Bimeks’te 450 YTL fiyatla satılırken, Turkcell’in sahibi olduğu istecozumler. com’dan da aylık kullanım bedeli 19.99 YTL’ye kiralanabiliyor.

Kurumsal kaynak planlaması (ERP) alanının öncü kuruluşu Netsis, çok küçük ölçekli işletmelerin bütçe ve iş gücü olanaksızlıkları nedeniyle edinemedikleri, pahalı iş çözümlerine karşın, pratik çözüm kutusu Netlite@6’yı kolay erişilebilir olarak satışa sundu. Stok, cari, fatura, muhasebe gibi temel iş otomasyonları nı içeren Netlite@6, tamamen Türkçe menüleri, kullanıcı dostu ekranları, MS Office uyumu, tuş ve fare kullanım kolaylığı ile küçük girişimcinin en büyük yardımcısı olmayı hedefliyor.

Kullanıcıların daha hızlı ve kolay erişimi için Bimeks teknomarketlerin raflarında da satışa çıkan Netlite@6’ya bu yolla doğrudan sahip olmanın bedeli 450 YTL; ayrıca bilgisayar satın alanlara özel indirimli paket avantajlarıyla sunuluyor.

Türkiye’de ilk kez kiralama modeli ile iş yazılımı

Netlite@6’ya “kullandığı kadar taksit ödeyerek” sahip olmayı seçenler ise, çözümü, Turkcell’in kurucusu olduğu isteCozumler. com’dan aylık 19.99 YTL’ye kiralayabilecek.

Türkiye’de ilk kez kiralama modeli ile bir iş yazılımına sahip olmayı mümkün kılan bu model, herhangi bir başlangıç bedeli gerektirmiyor. Yalnızca aylık kira ödemesiyle teknolojiyi çok daha kolay ulaşılabilir kılan isteCozumler. com’dan Netlite@6’yı kullananlar, versiyon yenileme ve çağrı merkezi hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Netsis Genel Müdür Yardımcısı Timur Turgutlu, “Diğer satın alma modellerinde ilk satın alma bedeli ile yıllık servis-bakım hizmeti gerektiren bu ürün; yazılım, donanım, versiyon yenileme ve çağrı merkezi hizmetleri de dahil olmak üzere ayda 19,99 YTL’ye isteCozumler. com üzerinden kiralanabilecek. Bu modelde yeni kurulan işletmelerin sadece İnternet bağlantısı olan bilgisayar ve yazıcıya sahip olmaları, ertesi gün işe başlamaları için yeterli olacak. Fatura kesip, alacak ve borç hesaplarını takip edebilecekler, stoklarını bilebilecekler.” dedi.

Turkcell Katma Değerli Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, uygulamayla ilgili olarak “Şirketlerin bu özel çözümlerden faydalanmak için yapması gereken tek şey, ihtiyaçlarını belirleyip sunulan çözümler arasından tercih yapmak. Üstelik şirketler bilgisayara hiçbir yazılım kurmaya gerek kalmadan, internete ulaşabildikleri her yerden diledikleri bilgilere Turkcell güvencesiyle ulaşabilecekler. Bu kapsamda Netsis’le yaptığımız işbirliğinden çok mutluyuz.” dedi.

kaynak: HighTechHR

Advertisements

December 25, 2008 - Posted by | iş çözümü satın al kirala, netsis

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: