Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

TEB Akıl Fikir Yarışması ( İcat Çıkar ) – Fikriniz Çöpe Gitmesin!

TEB Grubu lisans ve lisans üstü öğrencilerinin potansiyelleriniortaya çıkararak, yeteneklerini geliştirebilmeleri, farklı alanlarda bilgiedinebilmeleri, iş hayatıyla ilgili merak ettikleri hemen her konuyudeneyimli ve başarılı profesyonellerden bire bir öğrenebilmeleri içinaşağıda açıklanan eğitici ve eğlenceli projeler geliştiriyor.
TEB Akıl Fikir Yarışması ( İcat Çıkar )
Türk Finans Sektörü’nde bir ilk olan TEB Akıl Fikir Yarışması’nın busene ikincisini düzenliyor.
Tüm üniversite öğrencileri, 5 yıla kadar deneyimli genç profesyoneller vetüm TEB müşterilerinin katılabileceği bu yarışmanın amacı;
– Yaratıcı – yenilikçi gençlerle buluşmak- Üniversite öğrencilerinin iş dünyası ile yakınlaşmalarına katkıdabulunmak- Üniversite öğrencilerini “inovasyon” konusunda bilinçlendirmek- Sanayi ve üniversite işbirliğine örnek olacak bir proje gerçekleştirmek
Ana konusu “Finans Sektöründe İnovasyon” olan yarışma, öğrencilereyaratıcı ve yenilikçi yanlarını ortaya çıkarabilmeleri, bir icatçıkarmak için potansiyellerini zorlamaları, kısacası kendilerikeşfetmeleri için iyi bir fırsat.
Yarışmada dereceye giren öğrencilere Amerika’daki Silikon Vadisi’ndeInovasyon turu olanağı ve para ödülleri sunulacak. Tüm üniversiteöğrencileri 30 Kasım 2008 tarihine kadarhttp://www.icatcikar.com/ sitesinden detaylıbilgilere erişip yarışmaya katılabilirler.
TEB Akıl Fikir Kampüsü
Üniversite öğrencileri için geliştirilen bir diğer proje de,öğrenmeye ve gelişmeye açık üniversite üçüncü, dördüncü sınıf veyüksek lisans öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmak amacıylakurulan TEB Akıl Fikir Kampüsü. TEB Akıl Fikir Kampüsü ileöğrencilere;
– Yeni deneyimler kazanacakları zengin içerikli keyifli eğitimlerle,- Üst düzey yöneticilerin katılacağı sohbetler, yenilikçiliklerini veyaratıcılıklarını gösterebilecekleri Fikir Atölyeleri’yle,- Heyecan verici sürprizler ve yeni dostlukların kurulacağı neşeliortamlarla sıra dışı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.
Katılım içinhttp://www.akilfikirkampusu.com/ web sitesiüzerinden başvurularını yapacak olan öğrencilerie öğretimüyelerinin referansıyla başvuranlara öncelik verilerek Kampüs’te yeralabilmeleri sağlanacak.
TEB Engelsiz Kampüs
Bu yıl ilk defa engelli üniversite öğrencilerine özel olarakdüzenlenecek yenilikçi ve yaratıcı bir eğitim programı olan TEBEngelsiz Kampüs’ü de hayata geçiriyor . TEB Engelsiz Kampüs ile, engelli öğrencilerekendilerini rahat ifade edebilecekleri ve yeteneklerini geliştirebileceklerieğlenceli ve öğretici bir ortam sunuluyor.
Advertisements

November 9, 2008 - Posted by | fikir yarışması, icat çıkar, TEB

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: