Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

Proje Yarışması – Hacettepe Universitesi Teknokent

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi (Hacettepe Teknokent A. Ş.) tarafından her yıl geleneksel olarak “Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri” ve “Fen Bilimleri ve Mühendislik” alanları olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen 2008 Yılı Proje Yarışması’na başvurular başladı.

Bu amaçla, üniversitelerde, küçük ve orta boy işletmelerde, sanayi kuruluşlarında yürütülmekte olan uygulamalı çalışmaların teşvik edilmesi, duyurulması ve onurlandırılması amacıyla her yıl “Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri” alanında İnterfarma A.Ş., “Fen Bilimleri ve Mühendislik” alanında Hacettepe Teknokent A.Ş. ve Eczacıbaşı-Monrol A.Ş.’nin destekleriyle her bir kategori için birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri verilecektir.
Her bir kategoride dereceye giren birinciye 15.000 YTL, ikinciye 10.000 YTL ve üçüncüye 5.000 YTL para ödülü verilecektir.
Yeni bir ürün ve üretimle ilgili yeni bir teknoloji geliştiren, mevcut ürünlerin yeni teknolojileri uygulayarak standardını yükselten, maliyetini düşüren, dünyada mevcut yeni teknolojileri Türkiye koşullarına uyarlayan, Türkiye’de mevcut teknolojik alt yapının ve birikimin yükselmesine, gelişmesine katkıda bulunan, teknolojik bilginin ticari bir ürüne dönüşmesine öncülük eden, uygulamalı projelerin teşvik edilmesi, ortaya çıkan ürünlerin ticari bir ürün haline dönüştürülmesi sürecinde desteklenmesi amacıyla düzenlenen Proje Yarışması’na son başvuru tarihi 31 Aralık 2008’dir.
Başvurular aşağıda iletişim bilgisi verilen Organizasyon Sekreteryası’na yapılacaktır. Daha detaylı bilgi http://www.hacettepeteknokent.com.tr/ web adresimizden temin edilebilecektir.
Ülkemize yeni teknolojilerin kazandırılması, yurt dışına döviz çıkışının engellenmesi ve üniversite-sanayi işbirliğinin sağlanmasına önemli katkı sağlayacağına inandığımız Proje Yarışması’nın tüm kamuoyuna duyurulmasına vereceğiniz destek ve katkılarınız için bütün basın mensuplarına teşekkürlerimizi sunarız.
Saygılarımızla,
BASIN BÜROSU
ORGANİZASYON SEKRETERYASI
İLETİŞİM BİLGİSİ
SEMOR
Seminer Organizasyon Danışmanlık ve Turizm A.Ş.
Çetin Emeç Blv. 4. Cad. No.3/16 A.Öveçler/Ankara
Tel: 0312 479 9103
Faks:0312 479 9132
E-posta: semor@semor.com.tr
Web: http://www.semor.com.tr/
NOT: Başvuru dokümanı ile birlikte proje dosyası en geç 31.12.2008 tarihine kadar Proje Yarışması Organizasyon Sekreteryası SEMOR A.Ş.’ne ulaştırılacaktır.

Advertisements

September 23, 2008 - Posted by | hacettepe teknokent, Proje Yarışması

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: