Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

Avrupa Proje Yarışmaları

L’argus 7.Avrupa Proje Yarışması
Amaç, malların ve insanların dolaşımı için takip eden tema ile ilişkili orjinal, yenilikçi ve faydalı kavramları ileri sürmektir: Toplum için yararlı bir taşıma aracı ortaya çıkarmak. Yarışma Avrupa Birliği ve İsviçre’deki tasarım yüksek okullarına ( otomotiv, sanayi tasarımı, güzel sanatlar, mimarlık vs …) katılan öğrencilere açıktır.
Son başvuru tarihi 12 Aralık 2008’dir.
Yarışma kuralları, şartnameler, ödüllerle ilgili daha fazla bilgi yarışma web sitesinde bulunabilir: http://www.argusauto.com/trophees/en/index.cfm

———————————————————-
Şehrinizi hareketlendirin! Geleceğin Şehri Gençlik Yarışması
Birleşmiş Milletlerin tahminine göre 2030 yılına kadar şehirlerde 5 milyar insan yaşayacak. Bu dünya yaklaşık nüfusunun % 60’ı kadarıdır. Bu temayı içeren geri plan karşısında, yarışma genç nesil olarak sizin gelecekte yaşamaya değer, yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir Avrupa şehrini nasıl tasarlayabileceğinizi bulmayı umuyor.
Sizin göreviniz gelecekteki Avrupa şehri için düşüncelerinizi anlatımın sanatsal türlerini yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde kullanarak gerçekleştirmek ve sunmaktır. Yarışma Avrupa Konseyi üyesi ülkelerden birinde resmi olarak ikamet eden 15 ve 25 yaş arasındaki tüm gençlere açıktır; bir takım en fazla 3 kişiden oluşabilir.
Katılım için kayıtlar 31 Ekim 2008’e kadardır.Projenizin teslimi için son tarih 30 Kasım 2008’dir. Daha fazla bilgi için: http://www.wcf-dresden.de/junges-forum

Advertisements

September 6, 2008 - Posted by | girişimcilik, L’argus 7.Avrupa Proje Yarışması

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: