Numan GOCERI\’s Home Page

Hello World:)

Rock-A Fest 2008 İzmir

Bütün neşeli, telaşlı ama kararlı halleriyle 2007 Rock-A’sını arkamıza alıp ikincisi için yola çıkıyoruz. Rock-A 2007 bizim için olduğu kadar Ege ve Akdeniz için de bir ilkti.

Bu topraklardaki, bu neşeli ve umutlu karşı çıkışı yaratmak için yüzlerce genç insan – tüm gönüllüğüyle – emek harcadı. Müziğin, eğlencenin ve şenlikli bir karşı çıkışın bir araya getirdiği binlerce insan 2007 Haziranı’nda Rock-A’daydı.
İktidarların savaş ve ölüm naralarıyla binlerce genci ölüme gönderdiği ve tek avuntu olarak da bayraklara sarılmış tabutları gösterdiği şu günlerde, yine bir çok genç insan Rock-A 2008 için yola koyuldu.Çadırları, uyku tulumlarını ve coşkunuzu hazırlayın!Alternatif Yaşamın Demo’su!
Rock-A 2008 27-28-29 Haziran’da Dikili-İzmir’de.
Dünya da kötü giden herşeye; savaşlara, adaletsizliğe, ırkçılığa, cinsiyetçiliğe karşı ve bu sene asıl olarak iktidarların, tüm doğanın ve insanlığın geleceğini tehdit eden nükleer santral kurma kararlarına karşı amfilerimizin sesini sonuna kadar açmak ve avazımız çıktığı kadar bağırmak için Rock-A’da müziğin ve dayanışmanın güzelliğinde buluşalım.
Bu sene de yüzlerce müzik grubu festivalde sahne almak için başvurdu. Sahne alacak ya da almayacak bütün gruplara teşekkür ediyoruz.
Rock-A 2008’de de yine festival alanında bir çok atölye, tiyatro, film gösterimleri ve çeşitli aktiviteler yer alıyor.
Ayrıntılı festival programına ve festival alanına iletişimle ilgili ayrıntılı bilgiye son hafta içinde sitemizden ulaşabilirsiniz.(http://www.rock-a.org/)
Advertisements

June 23, 2008 - Posted by | dikili, Rock-A Fest 2008 İzmir

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: